גופיות הנקה, בגדי הריון והנקה

גופיות הנקה

במאמר זה נתמקד בגופיות הנקה. בעבר היה ניתן להשיג אותן רק בכותנה לבנה, היום יש אותן במגוון בדים וצבעים. כך אפשר  לספק חלב לתינוק וגם להישאר עם הלבשה תחתונה אופנתית.

 

יש הרבה יתרונות בגופיות הנקה:

גישה נוחה להנקה: מנגנון פתיחה מיוחד מאפשר פתיחה קלה ונוחה. ניתן לפתוח בקלות מקדימה או למשוך הצידה, מה שמאפשר גישה נוחה לצורך הנקה או שאיבה.

נגישות זו מסייעת לפשט את תהליך ההנקה, במיוחד כשאת בדרכים או בפומבי.

נוחות ותמיכה: מעוצבות מבדים רכים ונמתחים המתאימים לשינויים בגודל וצורת החזה במהלך ההיריון וההנקה. רצועות כתפיים רחבות יותר ותמיכה נוספת בגב כדי לפזר את המשקל באופן שווה ולמנוע עומס על הכתפיים והגב.

תכונות מתכווננות: רצועות מתכווננות ותפירות קרס מרובות מאחור, שמאפשר התאמה אישית עם שינויי הגוף. יכולת התאמה זו מבטיחה התאמה צמודה ונוחה לחזה, כולל לשינויים במהלך היום.

תמיכת חזה משופרת: הנקה עלולה לגרום לשינויים זמניים בגודל החזה, וחזיות הנקה מציעות תמיכה נוספת כדי למזער את אי הנוחות ולהפחית את העומס על הגוף.

תכונות נשימה וספיגה של לחות: הן עשויות מבדים רכים ונושמים שעוזרים לשמור על תחושה נעימה ורעננה, במיוחד במזג אוויר חם יותר או בזמן תנודות הורמונליות.

עיצובי דיסקרטי ללא תפרים: הן מגיעות ללא תפרים או חוטים בולטים, שמסייע למראה חלק מתחת לבגדים. זה הופך את החזייה לפחות גלויה ומאפשר לך להרגיש בטוח ודיסקרטי בזמן הנקה בפומבי.

שימוש: מידת הקאפ גמישה ומשתנה בהתאם לגודל החזה, מה שאומר שזאת גופייה מושלמת גם לפני וגם אחרי תקופת ההריון. 

הרגשה: מבפנים, גופיית ההנקה מרגישה וגם נראית כמו חזיית הנקה רגילה. גופיית ההנקה ובתוכה החזייה הפנימית הן מבד במבוק אורגני טבעי המנדף ניחוחות, ומשלבות מן הצד החיצוני בד כותנת ג'רזי נעים למגע.