שמלת ערב להריון, בגדי הריון, בגדי הנקה

שמלת ערב להריון

כשאת בוחרת בגדי הריון מכווני ערב תחשיבי כמה חודשים קדימה, שיהיה לך לאן לצמוח. חולצות ושמלות עם כיווצים וקפלים מלפנים יעזרו לטשטש את הבטן בשלבים המוקדמים, אבל גם את הבטן הפוסט הריונית אחר כך.


את יכולה לקנות כמה פריטי ערב הריוניים קלאסיים, כמו שמלה שחורה, מכנסיים בגזרה שמחמיאה לך וחולצות חלקות, ולגוון באקססוריז שאינם תלויי-מידה, וילוו אותך כל ההריון (וגם אחריו).


גם אם את לא הטיפוס, הריון הוא זמן נהדר להתיידד עם הקונספט. שמלות רכות מבדים נושמים נותנות יופי של מענה להריוניות הקיץ, שלא מעוניינות להתבשל בתוך גי'נס עם גומי גם כשהן באירועים ומסיבות.

בחירת הבד הנכון היא קריטריון מכריע כשמדובר בבחירת שמלת ערב ליולדות. הבד עושה הבדל עצום בנוחות ובמראה הכללי. עבור נשים בהריון, לא ניתן להקריב נוחות, ובכך להפוך את החומר לגורם מכריע בבחירת שמלת הריון לאירועי ערב.


עבור שמלות ערב הריון, בדים נושמים מבוקשים מאוד. כותנה, למשל, היא בד נושם מצוין. יש לו את היכולת הייחודית לשלוט בלחות, לספק בידוד ולהבטיח נוחות. זה היפואלרגני, כלומר זה לא מגרה את העור.


בדי סטרץ' כמו אלסטן וספנדקס הם בחירה מצוינת נוספת לבגדי הריון. הם מדגישים יפה את בליטת התינוק תוך מתן מספיק מקום לצמיחה ותנועה. שמלות העשויות מחומרים אלה היו מרכיב עיקרי באופנת ההריון, עם יכולתן להסתגל לצורות גוף משתנות תוך שמירה על המראה והתחושה המקוריים שלהן.


בין מגוון הבדים המומלצים לשמלת ערב להריון, חומרים טבעיים וידידותיים לסביבה כמו במבוק ומודאל תופסים מקום מיוחד. בדים אלה הם לא רק חביבים לסביבה אלא גם עדינים על העור. הן נמתחות, נושמות, והרכות שלהן יכולה להוסיף נופך של יוקרה לשמלת הערב ליולדות שלך.