ג ינס הריון, בגדי הריון, בגדי הנקה, בייב בגדי הריון והנקה

ג ינס הריון

ג'ינס מעולה הוא פריט הכרחי בארון וכשמדובר בג'ינס הריון חשוב שיהיה נוח מתמיד. הנה  –הג'ינס שתראי ותרגישי בו נפלא. הנה כמה טיפים לבחירת ג'ינס היריון מושלם:

  1. קנית ג'ינס להריון? קחי בחשבון שאת הג'ינסים יש לכבס בזהירות על מנת שלא יורידו צבע ויפגעו בדרך בבגדים אחרים בכביסה. הקפידי לכבס אותם הפוך, בטמפרטורה נמוכה ורק לצד בגדים כהים (ולא למייבש כמובן).
  2. ג'ינס צמוד מאריך את פלג הגוף התחתון ויוצר אשליה של מראה צר ותמיר יותר. הוא גם חובק את הבטן הגדלה, "מחליק" את הירכיים ומטשטש את האגן המתרחב בהריון.
  3. גזרת "סקיני"הולך מעולה עם טופ בגזרת אוברסייז או צמוד, במראה שכבות בחורף, חולצה גברית משוחררת או גופיה צמודה בימים החמים. אם בחרת בג'ינס ישר שלבי עם חולצה צמודה חובקת גוף כדי לייצר צללית מושלמת. מדידה של מספר דגמים תוביל אותך למצוא את האורך המדויק והגזרה המחטבת והמתאימה למבנה גופך המשתנה.
  4. כשמדובר בג'ינס בגזרת סקיני, האורך המחמיא ביותר הוא עד הקרסול, כזה שמסתיים בדיוק בחלק הצר ביותר של הרגל (מעל העצם הבולטת).

מי שסובלות מקרסוליים נפוחים במהלך ההיריון, מומלץ ללכת על דגמי הג'ינס והסופר סטרץ באורך מלא.כדאי להימנע מג'ינס באורך 3/4 שמסתיים בדיוק בחלק הכי רחב של השוק, לרוב הוא לא מחמיא לאף אחת.

  1. ג'ינס ייעודי להריון חייב להכיל לייקרה שמסייעת בחיטוב הישבן והרגליים. הלייקרה גם מאפשרת מתיחה ונוחות מקסימליים, ובעיקר מאפשרת לג'ינס שלך לגדול ביחד אתך לאורך ההיריון.

  1. כשאת מודדת ובוחרת את ג'ינס ההיריון שלך תקפידי שהכיסים האחוריים יהיו מעוצבים נכון מבחינת הגודל והמיקום לגופך כי יש להם השפעה גדולה על איך שיראה הישבן שלך, במיוחד בתקופה בה האגן מתרחב כדי לאפשר לתינוק לרדת אל תעלת הלידה והבטן משנה את פרופורציית הגוף.
  2. הכיסים צריכים להיות ממוקמים גבוה על הישבן ולא לזלוג ממנו, בעלי אפקט הצרה, רצוי עם גימור אלכסוני ולא רחוקים מדי זה מזה על מנת שלא ירחיבו את הישבן. גודל הכיסים צריך להיות פרופורציונלי לגודל הישבן ולאורך הג'ינס.