המותגים שלנו


 SOON הוא מותג אוסטרלי מבוקש שהוקם מתוך מחשבה על נשים שלא רוצות להתפשר על הסטייל והנוחות שלהן
בזמן ההיריון ואחריו. הייחוד של המותג הוא בגזרות החכמות ובבחירת הבדים המדויקים, שגורמים לבגד להרגיש
כאילו נתפר בהזמנה אישית. מרבית בגדי המותג מיוצרים במלבורן – הבירה התרבותית  והאופנתית של אוסטרליה –
ומשם נשלחים לנשים בכל רחבי העולם שכבר התאהבו ב-Outgoing Vibe ובגישה הלא מתאמצת שמאפיינת את השיק האוסטרלי.

 
 
 
RIPE הוא מותג אהוב ומוערך ברחבי העולם, ששם לו למטרה לגרום לכל אישה להרגיש בטוחה, שיקית ונינוחה במסע שלה לאימהות. השאיפה של המותג האוסטרלי היא לעודד נשים לחגוג ולאמץ לחיקן את כל הרגעים המדהימים של תקופת ההיריון, ההנקה וההורות -  והדרך לעשות את זה (Like a true Aussie) היא דרך עיצובים קלילים ומלאי שיק שמשדרים ויקיישן-מוד תמידי.
 
 
 
 
BAE הוא מותג שנוצר על ידי אימהות עבור אימהות. הקולקציות המגוונות מציעות עיצובים חכמים, מודרניים ומדויקים עם מגע אישי ומחשבה אמיתית על נשים אמיתיות. ה-Home Base של המותג הוא באוסטרליה, והדגש העיקרי הוא האיכות שמאפיינת את האופנה המקומית: הבדים הנעימים ביותר, העיצוב הייחודי והיכולת לגרום לכל בגד להיראות ולהרגיש הכי טוב שאפשר.
 
 
 
 
אופנת היריון נוחה וסופר שימושית, אבל כזו שגם מבינה את הצרכים האופנתיים שלך. זו בדיוק המטרה של Angel, מותג אוסטרלי שמפיץ דרך הבגדים שלו את דרך החיים שמאפיינת את הווייב המקומי: NO WORRIES BABE! הבגדים של המותג דואגים לכל מה שאת חייבת במלתחה שלך - מלבוש משרדי ועד בייסיקים מדויקים, שילוו אותך בהיריון ובכלל.
 

Tajinebanane הוקם ב- 2018 על ידי אליסון קבילי, יזמית צרפתיה, יועצת הנקה שבהריונות שלה לא מצאה בגדי הנקה מתאימים שיאפשרו לה להניק בכל מקום מבלי להתפשט. במטרה לתמוך בכל האמהות המניקות, היא הקימה מותג אופנה יחודי המציע לנשים את האפשרות להניק את הבייביס שלהן בכל מקום שירצו, בחופש מוחלט, בנוחות ועם מלא סטייל! הקולקציה מציגה פריטי סטריט יחודיים עם פתחי הנקה נסתרים מלאים בהומור ובסטייל המיוצרים מחומרים איכותיים ובתנאי קיימות ידידותיים לסביבה